Shin Ultraman Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı İzle

Puan Verin

Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen Shin Ultraman filmi nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile buluştu. Shin Ultraman filmine ilişkin merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. Shin Ultraman filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Oyuncu kadrosu, konusu ve özellikle yayınlanan fragmanı ile oldukça büyük bir merak uyandıran Shin Ultraman filmi için yapılan PR çalışmaları hedeflenen ilgiyi çekmiş görünmekte.

Shin Ultraman Filmi Türü

Macera, Dram, Aksiyon

Shin Ultraman Filmi Vizyon Tarihi

14 Ekim 2022

Shin Ultraman Filmi Oyuncuları

Takumi Saitoh, Masami Nagasawa, Hidetoshi Nishijima

Shin Ultraman Filmi IMDB Puanı

6.6

Shin Ultraman Filmi Konusu

Film, devasa canavarların musallat olduğu Japonya’da, insanların mücadelesine destek için gümüş dev Ultraman’in ortaya çıkmasıyla gelişen olayları anlatıyor.

“S-sınıfı türler” olarak bilinen dev, şiddetli canavarların ortaya çıkmasıyla birlikte japon hükûmeti, onları nasıl yeneceğini araştırmak için SSSP’yi kurar. Böyle bir canavar saldırısı altındayken SSSP, canavarlara karşı mücadeleleri sırasında sürpriz bir müttefik kazanır: Ultraman. Gümüş dev Ultraman bu savaşta onlara destek verecektir. Yeni müttefik Ultraman’ın sırrı nedir ve neden insanlığa yardım etmektedir? Ve tüm bunların, SSSP görevlisi Shinji Kaminaga’yla ve Ultraman’ın ilk ortaya çıkması sırasında bir çocuğu kurtardıktan sonra ani kişilik değişimi yaşamasıyla bağlantısı nedir?

Yorum yapın