13. Cuma

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

13. Cuma, karanlık bir gücün ortaya çıkmasına sebep olan genç bir kadının başından geçen dehşet dolu olayları konu alıyor.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Justin Price

Film Oyuncuları Kimdir ?

Lisa May, Melissa L. Vega, Victoria Valdez, David E. Cazares, Deanna Grace Congo

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Haziran 2019

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

13. Cuma, karanlık bir gücün ortaya çıkmasına sebep olan genç bir kadının başından geçen dehşet dolu olayları konu alıyor. Genç bir kadın, Teksas’ın güneyinde yaşamını sürdürdüğü evinde, gizemli ve karanlık dünyalara açılan şeytani bir cihaz bulur. Cihazı ne olduğunu anlamak için kurcalayan ve küre şeklindeki cihazı kullanan kadın, karanlık bir varlığın yıllar sonra tekrar ortaya çıkmasına sebebiyet verir. Bundan seneler önce bir Cuma günü ölen karanlık ve öfkeli bir ruh, genç kadına musallat olmuştur ve peşini bırakmamaktadır. Saf bir kötülük tarafından inşa edilmiş olan ve bugüne dek girenlerin asla canlı olarak çıkamadığı evde kalan genç kadın, kendisine musallat olan bu lanetten kurtulmak için en derin korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Fragman

13. Cuma, The 13th Friday, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın