15/07 Şafak Vakti

6.7/10 - (302 {Puan})

Vizyona giren ve girecek olan filmler ile ilgili haberlere yer verdiğimiz sitemizde bugün de sizler için 15/07 Şafak Vakti filmine ilişkin bilgiler sunacağız. 15/07 Şafak Vakti filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Film ile ilgili bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığı günden bu yana birçok haberle anılan filmin oyuncu kadrosu ve konusu belli oldukça filme dair merak daha da arttı. Sonrasında yakın zaman önce 15/07 Şafak Vakti fragmanı yayınlandı ve film ile ilgili haberlere yapımcı firma tarafından ağırlık verildi.

Vizyon Tarihi

15 Temmuz 2021

Filmin Türü

Dram, Savaş

Yönetmen

A. Volkan Kocatürk

Oyuncular

Erkan Petekkaya, Baran Bölükbaşı, Tugay Mercan, Serkan Ercan, Nazan Diper

IMDb Puanı

3.3

Film Konusu

15/07 Şafak Vakti, Film, 15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişimi sırasında halkın farklı kesimlerinden insanların yaşadıklarını anlatıyor.

15 Temmuz gecesi, sıradan insanların öykülerine odaklanan film, Çengelköy’de pastane işleten Cevdet’in ve çocuklarının öyküsünü merkeze alıyor. Köprüde bir anda darbeci askerlerle karşı karşıya gelen Cevdet’in yolu, işine geç kalan güvenlik görevlisi Güray, küçük kızıyla birlikte köprüde sıkışıp kalan Mustafa ve askeri okul öğrencisi olan oğlunu bir türlü göremeyen Şerife ile kesişir. Cevdet köprüde darbeci askerlerle mücadele ederken, aynı mücadeleyi oğlu Yusuf Çengelköy’de sürdürmektedir.

15/07 Şafak Vakti, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle