1899 | 1. Sezon | Netflix izle

Puan Verin

Netflix’te kısa süre önce gösterime giren 1899 dizisi ile ilgili güncel bilgileri haberimiz detaylarında bulabilirsiniz. 1899 dizisi konusu, oyuncuları, 2. sezon ne zaman gibi sorularınızın cevabı haberimizde.

1899 dizisi, Netflix dijital platformunda gösterime giren Drama, Gizem ve Gerilim, Korku, Tarih türündeki bir yapımdır. 1899 dizisi 1. sezonu 8 bölümden oluşmaktadır ve dizinin her bölümü yaklaşık olarak 50 dakika süreye sahiptir. 2022 tarihinde gösterime giren dizinin baş rollerinde Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Pietschmann gibi isimler yer almaktadır.

1899 Dizi Konusu

1899 yılında Avrupa’dan göçerek Amerika’da yeni bir hayat kurmak isteyen farklı kesimlerden insanlar bir yolcu gemisinde seyahat etmektedirler. Yolcuların her birinin farklı bir hikayesi vardır ve geçmişlerini geride bırakarak Amerika’da yeni bir yaşam kurmak istemektedirler. Yolculuk esnasında bir yardım sinyali alırlar. Yolcu gemisini işleten şirketin aylar önce bir gemisi kaybolmuştur ve bir daha haber alınamamıştır. Aldıkları bu sinyal kaybolan gemiye aittir ve kaptan rotadan saparak bu yolcu gemisine doğru ilerlemeye başlar. Ancak durumu şirketine bildirdiğinde gelen cevap hayli şaşırtıcıdır. Yollarına devam etmeleri istenmektedir. Kaptan bu durumu şüphe çekici bulur. Şirket sanki bir şeyleri saklamaya çalışmaktadır. Sinyal aldıkları gemiye doğru yaklaştıklarında oldukça ilginç olaylar tüm yolcuları ve hayatlarını derinden etkileyecektir.

Yorum yapın