2177 Hackerları

Puan Verin
Film Özeti

2177 Hackerları, gözlerini hiç bilmediği bir mekanda açan bir adam geçmişini hatırlamamakta, kim olduğunu bilmemektedir.

Orjinal Adı

2177: The San Francisco Love Hacker Crimes

Film Türü

Bilim-Kurgu

Film Yönetmeni

Jose Figueroa

Film Oyuncuları

Dominique Swain, Sean Patrick Flanery, Miracle Laurie, Shane Coffey, Benton Jennings

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Ocak 2020

IMDb Puanı

1.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

2177 Hackerları, gözlerini hiç bilmediği bir mekanda açan bir adam geçmişini hatırlamamakta, kim olduğunu bilmemektedir. Gözlerini açtığı yıl 2177 yılıdır. Gözlerini açtığı bu yerde peşinde bir kiralık katil vardır ve kendini bu kiralık katilden kaçarken bulur. San Francisco şehri bir kiralık katil tarafından kuşatılmıştır. Adam bu suikastçiden kaçarken polis olan eşi de onu bulmaya çalışmaktadır.

Kadın kocasını ararken kariyerini de büyük bir tehlikeye atmıştır. Film 2177 yılını betimlemekte olduğundan filmde bol miktarda hologram gösterileri yer almaktadır.

Fragman

2177 Hackerları, 2177: The San Francisco Love Hacker Crimes, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın