365 Gün – 365 Days – 365 DNI

10/10 - (2 {Puan})

365 Days – 365 DNI

Filmin Türü

Dram, Erotik, Romantik

Yönetmen

Barbara Bialowas, Tomasz Mandes

Oyuncular

Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Grazyna Szapolowska

Vizyon Tarihi

22 Aralık 2017

IMDb Puanı

3.3

Film Konusu

365 Gün – 365 Days – 365 DNI, genç ve yakışıklı Sicilya’ da mafya lideri olan Massimo Torricelli, genç Laura ile tanışması ile ikili arasında tutkulu bir ilişki başlar.

Massimo Torricelli, genç ve yakışıklı birisidir. Ailesi Sicilya’da bir mafyayı yönetmektedir. Babası öldürülür ve bunun üzerine mafyanın başına geçer. Filmimizin kadın kahramanı ise bir otelde satış direktörü olarak çalışmaktadır. Laura kariyerinde oldukça iyi bir şekilde ilerlerken özel hayatındaki sorunlar ile boğuşmaktadır. Erkek arkadaşı Martin ile sorunlar yaşamaktadır. Erkek arkadaşı ile ilişkilerine son bir şans verirler, bir kaç arkadaşlarını da yanlarına alarak Sicilya’ya giderler. Bu gezi ile beraber Laura’nın hayatında büyük değişiklikler olacaktır. Laura ile Massimo’nun yolları kesişir. Massimo, Laura’yı kaçırır ve kendisine aşık olması için 365 gün süre tanır.

365 Gün – 365 Days – 365 DNI, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın