47 Metre Derinde: Kafes

Puan Verin
Film Özeti

47 Metre Derinde: Kafes, yakın arkadaş olan dört genç kadın güzel bir tatil yapıp eğlenip, dinlenip ve kafa dağıtmak için bir tatil planlar ve yola koyulurlar.

Film Türü

Korku, Macera

Film Yönetmeni

Johannes Roberts

Film Oyuncuları

Sophie Nélisse, Corinne Foxx, Brianne Tju, Sistine Rose Stallone, John Corbett

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Ağustos 2020

IMDb Puanı

5.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

47 Metre Derinde: Kafes, yakın arkadaş olan dört genç kadın güzel bir tatil yapıp eğlenip, dinlenip ve kafa dağıtmak için bir tatil planlar ve yola koyulurlar. Su altı keşfi ve burada ki gizemli dünyayı keşfetmek için dalış yaparlar. Su altı şehri olan bu gizemli harabe yerin güzellikleri onları büyülemiştir. Ancak beklenmedik bir tehlike onları beklemektedir. Gizemli dalış onları klostrofobik labirentlerin bulunduğu bir mağaraya sürüklenmişler burada kaybolmuşlardır. Başlarında ki ter sadece bununla da sınırlı değildir. Denizlerin en tehlikeli yaratıkları olan köpek balıkları onları beklemektedir. Artık büyük bir ölüm kalım savaşı içine girmişlerdir.

Fragman

47 Metre Derinde: Kafes, 47 Meters Down: Uncaged, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın