6 Underground

Puan Verin
Film Özeti

6 Underground, Ryan Reynolds ve arkadaşları oldukça zengin kişilerdir ve tüm dünya üzerinde kötüler ile mücadele edebilmek için kendilerini ölü olarak gösterirler.

Film Türü

Gerilim, Aksiyon

Film Yönetmeni

Michael Bay

Film Oyuncuları

Ryan Reynolds, Melanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy, Adria Arjona

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Aralık 2019

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

6 Underground, Ryan Reynolds ve arkadaşları oldukça zengin kişilerdir ve tüm dünya üzerinde kötüler ile mücadele edebilmek için kendilerini ölü olarak gösterirler. Şehri suçlulardan temizlemek için bir araya gelen 6 kişi oldukça zengin kişilerdir ve kendilerini ölü gibi göstererek daha rahat hareket etmektedirler.

Kendi “sahte” ölümlerini düzenleyen ve dünya çapında azılı suçlulara karşı mücadele etmek için hızlı aksiyona geçen bir birim oluşturan altı ultra zengin insanın hikâyesini anlatılıyor. Underground, kendi “sahte” ölümlerini düzenleyen ve dünya çapında azılı suçlulara karşı mücadele etmek için hızlı aksiyona geçen bir birim oluşturan altı ultra zengin insanın hikâyesini anlatıyor.  

Fragman

6 Underground, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın