A Fall From Grace

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

A Fall From Grace, kocasını öldürmek ile suçlanan bir kadının hikayesi anlatılmaktadır. Kahramanımızın adı Grace Waters’dır.

Film Türü Nedir ?

Gerilim – Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Tyler Perry

Film Oyuncuları Kimdir ?

Crystal Fox, Phylicia Rashad, Bresha Webb

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Ocak 2020

IMDb Puanı

5.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

A Fall From Grace, kocasını öldürmek ile suçlanan bir kadının hikayesi anlatılmaktadır. Kahramanımızın adı Grace Waters’dır. Oğlu, kocasının eski metresi le kaçmıştır. Grace artık kendi yaşamına odaklanmaya karar vermiştir. Yeniden aşık olmuştur ve ikinci kez evlenmeye karar verir. Ancak ikinci evliliğinde de işler istenildiği gibi gitmez. Kocası hayatını, kariyerini ve en önemlisi de akli dengesini bozmaya başlamıştır. Bu esnada kocası ölür ve tüm oklar Grace’in üzerinde yoğunlaşır. Grace, kocasını öldürmekle suçlanmaktadır. Avukatı aslında bunun ona karşı kurulmuş olan büyük bir komplo olduğundan şüphelenmeye başlar.

Fragman

A Fall From Grace, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın