Acele Baba Aranıyor

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Acele Baba Aranıyor, Fransa’da bulunan mülteci çocukların deneyimledikleri güçlükleri mizahi bir açıdan perdeye aktarıyor.

Orjinal Adı

Adopt a Daddy

Film Türü Nedir ?

Komedi, Romantik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Xavier de Choudens

Film Oyuncuları Kimdir ?

Melisa Sözen, Franck Gastambide, Patrick Chesnais, Liliane Rovère, Youssef Hajdi

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Ağustos 2019

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Acele Baba Aranıyor, Fransa’da bulunan mülteci çocukların deneyimledikleri güçlükleri mizahi bir açıdan perdeye aktarıyor. Damien, kendi halinde sessiz, sakin bir yaşantısı olan genç bir ilkokul öğretmenidir. Günün birinde Bahzad adında bir öğrencisinin, ebeveynlerinin durumu sebebiyle ülkeden sınır dışı edileceğini öğrenir. Bu duruma son derece üzülür ve öğrencisini ülkede tutabilmek için neler yapılabileceği hakkında kafa yormaya başlar. Damien’ın kız kardeşi Melanie bir avukattır. İki kardeş kafa kafaya vererek bir plan yapar. Damien, Bahzad’ın babası olduğunu beyan eder ve çocuğu nüfusuna geçirir. Her ne kadar Bahzad’ın sınır dışı edilmesi önlenmiş olsa da, aslında Bahzad gibi çok çocuk vardır. Bu çocukların hepsini kurtarmayı kafaya koyan Damien ve kız kardeşi Melanie, bürokrasinin altını üstüne getirmekten hiç çekinmeyecektir.

Fragman

Acele Baba Aranıyor, Adopt a Daddy, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın