Acı Tatlı Ekşi

10/10 - (2 {Puan})

Vizyona giren ve girecek olan filmler ile ilgili haberlere yer verdiğimiz sitemizde bugün de sizler için Acı Tatlı Ekşi filmine ilişkin bilgiler sunacağız. Acı Tatlı Ekşi filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Film ile ilgili bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığı günden bu yana birçok haberle anılan filmin oyuncu kadrosu ve konusu belli oldukça filme dair merak daha da arttı. Sonrasında yakın zaman önce Acı Tatlı Ekşi fragmanı yayınlandı ve film ile ilgili haberlere yapımcı firma tarafından ağırlık verildi.

Hot Sweet Sour

Filmin Türü

Aşk, Dram

Yönetmen

Andaç Haznedaroğlu

Oyuncular

Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Yusuf Akgün, Gözde Türkpençe, Osman Alkaş

Vizyon Tarihi

22 Aralık 2017

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu

Acı Tatlı Ekşi, çocukluk arkadaşı olan Duygu ile Murat’ın, üniversite yıllarında alevlenen romantik aşkları konu ediniyor.

Murat ve Duygu çocukluklarından beri birbirine aşıktır. Üniversiteden mezun olurken Murat Duygu’ya evlenme teklif eder. Oysa Duygu’nun gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Beş sene sonra yeniden birleşmek üzere bir ayrılık anlaşması yaparlar. Halbuki hayatın onlar için başka sürprizleri vardır.

Acı Tatlı Ekşi, Hot Sweet Sour, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın