Acil İniş

7/10 - (127 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Acil İniş, deneyimli komiser In-ho, kimliği belirsiz bir adamın bir uçağa terör saldırısı düzenleyeceği yönünde tehditte bulunduğunu öğrenir.

Orjinal Adı

Emergency Declaration

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram, Aksiyon, IMAX

Film Yönetmeni Kimdir ?

Jae-rim Han

Film Oyuncuları Kimdir ?

Lee Byung-hun, Kang-ho Song, Jeon Do-yeon, Nam-gil Kim, Si-wan Yim

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

9 Eylül 2022

IMDb Puanı

7.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Acil İniş, deneyimli komiser In-ho, kimliği belirsiz bir adamın bir uçağa terör saldırısı düzenleyeceği yönünde tehditte bulunduğunu öğrenir. Olayı araştırırken şüphelinin KI501 sefer sayılı uçakta olduğunu keşfeder. Uçak Incheon Havaalanı’ndan Hawaii’ye doğru yola çıkar ama uçuşun başlarında bir adam gizemli bir hastalıktan ölür. Korku ve kaos hızlıca yayılır ama sadece uçağın içinde değil, yerde de. Uçağın iniş isteği tüm havaalanları tarafından reddedilir. Haberi alan Ulaştırma Bakanı Sook-hee, uçağı güvenli bir şekilde indirmek için Terörle Mücadele ekipleri ile acil durum toplantısı ayarlar.

Fragman

Acil İniş, Emergency Declaration, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın