Adaletsiz

Puan Verin
Film Özeti

Adaletsiz, bir zanlıya uyguladıkları şiddet görüntülerinin ortaya çıkması nedeniyle açığa alınan iki polis memurunun hikayesini perdeye taşıyor.

Orjinal Adı

Dragged Across Concrete

Film Türü

Dram, Suç, Aksiyon

Film Yönetmeni

S. Craig Zahler

Film Oyuncuları

Mel Gibson, Vince Vaughn, Jennifer Carpenter, Laurie Holden, Michael Jai White

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Mayıs 2019

IMDb Puanı

6.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Adaletsiz, bir zanlıya uyguladıkları şiddet görüntülerinin ortaya çıkması nedeniyle açığa alınan iki polis memurunun hikayesini perdeye taşıyor. Brett Ridgeman, adaleti sağlamak adına her şeyi göze alan ve pek kural gözetmeyen bir polis memurudur. Ortağı Anthony Lurasetti ile beraber vakaları kovalayan Brett, suçluları yakalamak için şiddete başvurmaktan da hiç çekinmez. Fakat günün birinde işler pek de onların istediği gibi gitmez. Bir zanlıya şiddet uygulayan Brett ve Anthony’nin görüntüleri medyaya servis edilince, ikilinin polislik kariyeri tehlikeye girer. Görüntülerin basında yer almasının ardından açığa alınan iki polis, doğal olarak kendilerini büyük bir boşluğun içinde bulur. Bir anda işşiz ve parasız kalan iki ortak, yıllardır emek verdikleri mesleklerinden tazminatlarını almak ister. Bu süreçte kendilerini hiç ummadıklarını olayların içinde bulan Brett ve Anthony, hak ettikleri tazminatlarını almak için suça batmış yeraltı dünyasına adım atar. İkili bu suç aleminde hayal ettiklerinden çok daha fazlası ile karşı karşıya kalacaktır.

Fragman

Adaletsiz, Dragged Across Concrete, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın