Adanış Kutsal Kavga

9.7/10 - (66 {Puan})

Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen Adanış Kutsal Kavga filmi nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile buluştu. Adanış Kutsal Kavga filmine ilişkin merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. Adanış Kutsal Kavga filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Oyuncu kadrosu, konusu ve özellikle yayınlanan fragmanı ile oldukça büyük bir merak uyandıran Adanış Kutsal Kavga filmi için yapılan PR çalışmaları hedeflenen ilgiyi çekmiş görünmekte.

Filmin Türü

Dram, Aksiyon

Yönetmen

Emir Khalilzadeh

Oyuncular

İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz

Vizyon Tarihi

11 Mart 2022

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu

Adanış Kutsal Kavga, İstanbul Fethi’nin sonrasın da bir kısmı soylu Julius Ailesi’nde, diğer kısmı ise ellerindeki kutsalı korumakla görevli Adanmışlar’da kalan harita konu ediliyor. Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethinin ardından ellerine geçen çok önemli bir haritanın korunması için özel olarak kurulan “Adanmış”larla bu önemli belgeyi ve sırrını ele geçirmek isteyen karanlık güçlerin amansız mücadelesi konu ediliyor.

İstanbul’un fethinden sonra Türklerin eline geçmiş olan bir sırrın, ne pahasına olursa olsun korunması için teşkilatlanan Adanmışlar adında bir grup konu ediliyor. Sırrı ele geçirmek için harekete geçen karanlık güçler, bu uğurda her kötülüğü yapmaya kararlıdır. Son derece gelişmiş bir bilgi ağına sahip ve ağır silahlarla donanmış olan karanlık güçlerin başında acımasız ve uzlaşılması imkansız bir adam vardır. Adanmışların canları pahasına koruyacakları bu büyük sır, el değiştirecek midir? Heyecan fırtınası şeklinde geçen, bol aksiyonlu bir macera bizleri bekliyor.

Adanış Kutsal Kavga, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın