Addams Ailesi

4.8/10 - (5 {Puan})
Film Özeti

Addams Ailesi, aile fertlerinden Morticia, kendisini eşine ve çocuklarına adamış aileyi bir arada tutan bir kadındır.

Orjinal Adı

The Addams Family

Film Türü

Komedi, Animasyon, Aile, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni

Conrad Vernon, Greg Tiernan

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Aralık 2019

IMDb Puanı

5.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Addams Ailesi, aile fertlerinden Morticia, kendisini eşine ve çocuklarına adamış aileyi bir arada tutan bir kadındır. Gomez, ailenin babasıdır ve karısını çok sevmektedir. Girişimci bir kişiliğe sahip olan Gomez güler yüzlüdür. Ailenin çocuklarından büyüğü olan genç kız Wednesday, alaycı bir mizah anlayışına sahip uzun örgüleri olan bir kızdır. 10 yaşındaki Pugsley ise her türlü tehlikenin peşinden koşan ve başını derde sokan bir çocuktur. Aile üyeleri sadece bu dört kişiden oluşmamaktadır. Fester ailede çılgın kişiliği ile sürekli kargaşa yaratırken babaanne ise sürekli kurabiyeler pişirir ve torunlarını da çok sevmektedir.
Addams ailesi yaklaşmakta olan kutlama için hazırlıklarına devam ederken, ilgi ile takip edilen bir reality Show programını sunan Margaux Needler kendini gösterir. İki farklı karakterin karşılaşması ile hikayemiz şekillenmektedir.

Fragman

Addams Ailesi, The Addams Family, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın