Afacanlar: İş Başa Düştü

4.6/10 - (20 {Puan})
Film Özeti

Afacanlar: İş Başa Düştü, Emirhan 13 yaşında, biraz yaramaz bir çocuktur. AVM’ de güvenlik müdürü olarak görevli Sedat Yılmaz’ ın oğludur.

Film Türü

Komedi, Aile

Film Yönetmeni

Enes Ateş

Film Oyuncuları

Berat Efe Parlar, Gürgen Öz, Burak Hakkı, Balım Gaye Bayrak, Bedir Bedi

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Şubat 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Emirhan 13 yaşında, biraz yaramaz bir çocuktur. AVM’ de güvenlik müdürü olarak görevli Sedat Yılmaz’ ın oğludur. Ege, Berkcan ve Emirhan mahalleden çok yakın üç arkadaştır. VR oyunları tutkuları ve maceraperest yapıları onların başlarını belaya sokmaktan alıkoymaz. Emirhan, ünlü bir eserin AVM’ de sergileneceğini öğrenmesi ile babasına yardım etmek için AVM’ ye gitmeye karar verir. Yardımın yanı sıra bunu fırsata çeviri EGE ve Berkcan’ ı da yanına çağırır. Ancak Eseri çalmak için hırsızların gece AVM’ ye girmesi ile işler karışır. Güvenlik görevlilerini etkisiz hale getiren hırsızlar AVM’ de kimsenin olmadığını düşünmektedirler. Başlarına bela olacak bir gurup genç olabileceği hırsızların aklının ucundan bile geçmemektedir.

Fragman

Afacanlar: İş Başa Düştü, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle