Aftersun

Puan Verin

Bu ay içerisinde gösterime girecek filmler arasında kendine ayrı bir yer edinen, film severler tarafından da büyük bir heyecan ile vizyona girmesi beklenen Aftersun nihayet izleyicilerin ve sinema eleştirmenlerinin beğenisine sunuldu. Aftersun filmine ilişkin aklınızda olan sorulara cevap vermek için hazırladığımız yazımız içerisinde film ile ilgili geniş ve özenle hazırlanmış bilgiler bulabilirsiniz. Aftersun filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Aftersun filminin oyuncu kadrosunda yer alan aktrislerin yanında filmin yönetmeni, yayınlanmış olan fragmanları ve en önemlisi de tabi ki filmin konusunu haberimizi okuyarak öğrenin.

Dram ve Komedi türünde bir yapım olan Aftersun filminin baş rollerinde Paul Mescal, Frankie Corio, Celia Rowlson-Hall yer almaktadır. Film 1 saat 41 dakika süreye sahiptir. Filmin konusuna kısaca değinecek olursak;

Calum, genç yaşta baba olmuştur. Henüz kendi hayatı ile ilgili taşları yerine oturtamamışken bir de baba olmak onun hayatını alt üst eder. Bir süre sonra da eşinden ayrılır. Aradan yıllar geçer ve Calum, kızı Sophie ile birlikte okullar açılmadan önce bir tatil planlar. Tatilleri 90’lı yılların Türkiye’sinde geçmektedir. Sophie, uzun yıllar önce kafasındaki baba figürü ile yıllar sonra tatile çıktığı adam arasında bir bağ kurmaya çalışır.

Yorum yapın