Ailecek Şaşkınız

Puan Verin
Film Özeti

Ailecek Şaşkınız, oldukça şımarık bir kişiliğe sahip olan ve çocuksu hareketlerine devam eden  Ferhat, babasının şirketinde Ceo olarak görev alır.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Selçuk Aydemir

Film Oyuncuları

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Mart 2018

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ailecek Şaşkınız, oldukça şımarık bir kişiliğe sahip olan ve çocuksu hareketlerine devam eden  Ferhat, babasının şirketinde Ceo olarak görev alır. Ferhat’ın sağ kolu Gökhan şirketin finans müdürü olarak görev almaktadır. İkili şirket çalışanlarına karşı kötü davranışlar sergilemektedir. Şirkette çalışanlara yemek servisi için günün birinde bir restorana giden Ferhat ve Gökhan, burada restoran sahibi ile iyi dost olurlar. Ferhat, restoran sahibinin kızı Elif’i görür görmez ona deliler gibi aşık olur. Ancak Elif iyi eğitimli bir kızdır. Sert bir mizaca ve kıvrak bir zekaya sahiptir. Ferhat, Elif’in ilgisini çekebilmek için oldukça zorlanacaktır ve kendisine en çok Gökhan yardımcı olacaktır.

Fragman

Ailecek Şaşkınız, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın