Ailem Robotlara Karşı

7.6/10 - (71 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Ailem Robotlara Karşı film; gelişen teknoloji insanlar üzerin de tehlikeler oluşturmaya başlayarak ayaklanmıştır.

Orjinal Adı

The Mitchells vs the Machines

Film Türü Nedir ?

Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Michael Rianda, Jeff Rowe

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

30 Nisan 2021

IMDb Puanı

7.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Ailem Robotlara Karşı film; gelişen teknoloji insanlar üzerin de tehlikeler oluşturmaya başlayarak ayaklanmıştır. Kahraman ailemiz ise bu teknolojik ayaklanmaya karşı mücadele etmek üzere işe koyulur. Katie’ nin uzun süredir hayalini kurduğu şey sonun da olmuş ve hayallerini süsleyen sinema okulunu kazanmayı başarmıştır. Evinden uzakta olan bu okula gitmek üzere hazırlıklarını tamamlayarak ailesi ile birlikte yeni okul hayatına başlamak üzere yola koyulurlar.

The Mitchells vs the Machines, ancak yolculukları sırasında beklenmedik bir olay ile karşılaşmışlardır. Dünyaları istilacı robotlar tarafından işgal edilmiştir. Hem kendilerini hem de dünyalarını bu istilacı robotlardan kurtarmak için tüm aile fertleri zorlu bir maceranın içine atılırlar.

Fragman

Ailem Robotlara Karşı, The Mitchells vs the Machines, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle