Alem-i Cin 2

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Alem-i Cin 2, Cinler Alemi’nde tutsak olarak kalan Yeliz’e hiç kimse ulaşamamıştır. Polis, muhafazakar bir genç kız olan Yeliz’in gizemli bir şekilde ortadan kayboluşu hakkında inceleme başlatır.

Film Türü Nedir ?

Korku, Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Özgür Bakar

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ali Kaan Serez, Bekir Behrem, Savaş Barutçu, Cihangir Köse, Sena Tuğçe Güner

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Mayıs 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Alem-i Cin 2, Cinler Alemi’nde tutsak olarak kalan Yeliz’e hiç kimse ulaşamamıştır. Polis, muhafazakar bir genç kız olan Yeliz’in gizemli bir şekilde ortadan kayboluşu hakkında inceleme başlatır. Yeliz’in kayboluşuna yönelik tüm oklar Salih Hoca’yı gösterdiğinde, polisler tarafından gözaltına alınır. Genç kızın kayboluşunun baş şüphelisi olarak öne çıkan Salih’in sorgu esnasında verdiği ifadede anlattıkları, polise daha önce yaşanmış benzer bir vakayı hatırlatır. Salih’in anlattıkları ile Yakup’up oğlu Yusuf’un yaşadığı para normal olaylar arasında ciddi anlamda benzerlikler bulunmaktadır. Yakup da tıpkı Yeliz gibi cinlerin saldırısı altında bulunmaktadır. Davaya yönelik araştırmayı iyice derinleştiren polis; bir süre sonra Yakup, oğlu Yusuf ve Salih Hoca arasında çok zorlu bir karar vermek zorunda kalacaktır.

Fragman

Alem-i Cin 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın