Alem-i Cin 3: Salgın

3/10 - (562 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Alem-i Cin 3: Salgın; daha önce mühürlenen Alem-i Cin kapısının bir kez daha açılmasıyla başlayan cin salgınını anlatıyor.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Gökhan Arı

Film Oyuncuları Kimdir ?

Dilara Ilgaz, Bulut Genç, Ulukan Ağdaş, Naz Gedik, Yaren Oktay

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Ağustos 2022

IMDb Puanı

2.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Alem-i Cin 3: Salgın; daha önce mühürlenen Alem-i Cin kapısının bir kez daha açılmasıyla başlayan cin salgınını anlatıyor.

1960’lı yıllarda intikam uğruna Alem-i Cin’in kapısının açılması ile birlikte cin salgını başlar. Dönemin sır sahibi Selim hoca bir kilit taşı yapıp salgını durdurur. Günümüze gelindiğinde 1960 yılında salgının durması için yapılmış kilit taşının kırılmasıyla cin salgını yeniden başlar. Alem-i Cin’in kapısı yeniden açılmıştır. Cin salgını bu defa daha da etkili bir şekilde yayılmaya başlamıştır. Sırrın son sahibi Sefa hoca Alem-i Cin’in kapısını kapamak için amansız bir mücadeleye girer.

Fragman

Alem-i Cin 3: Salgın Fragman

Alem-i Cin 3: Salgın, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın