Alita: Savaş Meleği

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Alita Savaş Meleği, Alita, cyborg görünümüne sahip olan genç bir kadındır. Günün birinde kendini hiç bilmediği bir gelecekte bulur.

Orjinal Adı

Alita Battle Angel

Film Türü

Macera, Bilim-Kurgu, Aşk, Aksiyon, IMAX

Film Yönetmeni

Robert Rodriguez

Film Oyuncuları

Rosa Salazar, Christoph Waltz, Keean Johnson, Jennifer Connelly, Mahershala Ali

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Şubat 2019

IMDb Puanı

7.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Alita, cyborg görünümüne sahip olan genç bir kadındır. Günün birinde kendini hiç bilmediği bir gelecekte bulur. Buraya nasıl geldiğini, kim olduğunu ve nereden geldiğini hatırlamamaktadır. Ido, merhametli bir doktordur ve bu genç kadını yanına alır. Alita bu dünyaya alışmaya çalışırken Doktor Ido’da onu esrarengiz geçmişinin izlerinden korumaya çalışır. Alita, Hugo adında yeni bir arkadaş ta edinmiştir. Hugo, Alita’nın kim olduğunu, geçmişini hatırlaması için ona yardımcı olmaya çalışır. Bu esnada yaşamakta oldukları şehir tehlikeli ve ahlaki değerlerden uzak kişiler tarafından yönetilmektedir ve Alita’nın peşine düşerler.

Alita, daha önce kimsenin sahip olmadığı bir dövüş gücüne sahip olduğunu fark eder. Bu arada da geçmişi ile ilgili bazı ipuçlarına ulaşır. Alita kendisini bir anda çok tehlikeli kişiler ile karşı karşıya bulur. Kendini ailesini ve yaşamakta olduğu dünyanın ayakta kalması ancak onun sayesinde mümkün olacaktır. Aksiyon ve Bilimkurgu türünde bir yapım olan film Şubat 2019 da izleyiciler ile buluşmuştur.

Fragman

Alita: Savaş Meleği, Alita: Battle Angel, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın