Alma

4.6/10 - (173 {Puan})
Dizi Özeti

Alma, Sınıf arkadaşlarının birçoğunun ölümüne yol açan tuhaf bir kazada hafızasını yitiren Alma, kaza günü yaşananları çözmeye ve kimliğini yeniden kazanmaya çalışır.

Dizi Türü

Netflix Gençlik Dizisi

Yönetmen

Sergio G. Sánchez

Oyuncular

Mireia Oriol,Álex Villazán,Pol Monen

Sezon Tarihi

19 Ağustos 2022

IMDb Puanı

4.6

Dizi Konusu

Alma, Sınıf arkadaşlarının birçoğunun ölümüne yol açan tuhaf bir kazada hafızasını yitiren Alma, kaza günü yaşananları çözmeye ve kimliğini yeniden kazanmaya çalışır. Bir grup lise öğrencisi, sınıf gezisiyle bir dağa gider. Ancak dönüş yolunda ölümcül ve açıklanamaz sonuçlara yol açan korkunç bir kaza geçirirler.

Eve dönen Alma hafızasını geri kazanmakta zorlanır ve kendisine tanıdık gelen şeyler ilgisini çeker. Tom bir arkadaşına veda eder. Diana, kardeşini bulmak için Bruno’dan yardım ister. Alma, sorularına yanıt bulma umuduyla Tom’la vakit geçirir. Sağ kalanlardan biri güçlere sahip olduğunu keşfeder. Carlos ve haplar hakkındaki söylentiler yayılmaya devam eder. Alma, Deva’nın gizli kutusunu kurcalar. Bruno ve beraberindekiler ziyaretçiler karşısında şoke olur.

Tom, Alma’ya Lara ve arkadaş gruplarıyla olan son anılarını anlatır ve doğaüstü bir araç olan Hexaspeculum’u bulma çabalarına ilişkin ayrıntılı bilgiler verir. Alma, kendisinin ve Tom’un Hexaspeculum’u bizzat görmesi konusunda ısrarcı olur. Martín, Bruno ve Diana ise kehanetin olası sonuçları üzerine kafa patlatır. Alma, otobüs kazasının gerçekleştiği gün olup bitenleri bir araya getirmeye başlar ve hayatının önemli anlarını hatırlar. Martín ve Diana, ailelerinin geçmişine dair daha fazla şey öğrenir. Deva’nın annesi can sıkıcı bir ziyaretle sarsılırken Berta, Roque hakkında şaşırtıcı bir şey keşfeder. Tom, sınıf arkadaşlarını anar ve sonra geleceği hakkında bir karar verir. Alma veda etmekte zorlanır. Martín hayatına devam etmeye çalışır.

Alma Netflix Dizi Fragmanı

Alma, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, tüm bölümler, imdb, inceleme, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, season, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın