Aman Doktor

Puan Verin
Film Özeti

Aman Doktor; Kakourgos’un, eski bir denizci olan adam teknesi arızalanınca tamiri için gerekli parçayı almak için istanbul’ a gitmesi gerekmektedir.

Film Türü

Dram

Orjinal Adı

Djam

Film Yönetmeni

Tony Gatlif

Film Oyuncuları

Simon Abkarian, Daphne Patakia, Maryne Cayon, Kimon Kouris, Solon Lekkas

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Ocak 2018

IMDb Puanı

7.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Aman Doktor film; Kakourgos’un, eski bir denizci olan adam teknesi arızalanınca tamiri için gerekli parçayı almak için istanbul’ a gitmesi gerekmektedir. Maddi zorluklar içinde olan evine gelme ihtimali olan hacizden dolayı buradan ayrılamaz. Onun için deli dolu biri olan yeğenini istanbul’ a gönderir. Djam, insani yardım gönüllüsü görevli olan kimsesiz ve parasız Avril ile tanışmasıyla ikili İstanbul’ a doğru bir yolculuğa başlarlar. Midilli, İstanbul arası müzik ve ümitleriyle dolu bu yolculukları ikilinin arkadaşlıkları ikisinin de hayatında büyük değişiklikler yaşanmasını sağlayacaktır.

Fragman

Aman Doktor, Djam, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın