Aman Reis Duymasın

Puan Verin
Film Özeti

Aman Reis Duymasın, Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz filminin oyuncularının bir tatil macerasında yaşadığı birbirinden komik olayları konu ediliyor.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Onur Tan

Film Oyuncuları

Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu, Hakan Karsak

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Aralık 2019

IMDb Puanı

4.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Aman Reis Duymasın, Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz filminin oyuncularının bir tatil macerasında yaşadığı birbirinden komik olayları konu ediliyor. Yeraltı dünyasının tanınan simaları bir tatil köyüne yıl boyu yaşadıkları stresli hayatı geride bırakmak için giderler. Ancak olaylar yakalarını bir türlü bırakmayacaktır. Huzurlu bir tatil yapmak için yola çıkan ekip, hiç alışık olmadıkları bir dünyada kendilerini olayların içerisinde bulurlar. Bir yandan başlarına gelen komik olaylardan sıyrılmaya çalışan ekip diğer taraftan da başlarına gelen olayların Reis‘ in kulağına gideceği korkusunu yaşamaktadır.

Fragman

Aman Reis Duymasın, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın