Amina

Puan Verin
Film Özeti

Amina, gerçekler ve hayaller arasında iki yaşam süren, İstanbul’da yaşayan Afrikalı bir göçmen kadının hikayesini konu ediyor.

Orjinal Adı

The Claus Family

Film Türü

Belgesel

Film Yönetmeni

Kıvılcım Akay

Film Oyuncuları

Lucy Ameh,Ali Nuhu,Clarion Chukwura

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Aralık 2021

IMDb Puanı

7.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Amina, gerçekler ve hayaller arasında iki yaşam süren, İstanbul’da yaşayan Afrikalı bir göçmen kadının hikayesini konu ediyor. 29 yaşında bir kadın olan Amina, Senegalli bir göçmendir. İstanbul’da yaşayan genç kadın, geçimini bir tekstil şirketinde mağaza modeli olarak çalışarak sağlar. Onun yurdunu terk edip İstanbul’a taşınmasına neden olan şey ise, kızının ihtiyaçlarını karşılayabilecek parayı kazanmaktır. Ülkesinden ve sevdiklerinden uzakta ayakta kalmaya çalışan Amina, siyah bir göçmen kadın olarak türlü zorluklarla karşı karşıya kalır. Gerçek bir model olmak isteyen genç kadının yaşamı, pek de düşlediği gibi değildir. Ancak o, bir gün kızına ve ülkesine geri dönme umuduyla yaşadığı tüm zorluklara göğüs germeye çalışır.

Fragman

 

Amina, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle