Ammonite

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Ammonite, Mary Anning, fosiller ile ilgili çalışmalar yürütürken aynı zaman da hasta annesinin bakımlarıyla da ilgilenmektedir.

Film Türü Nedir ?

Dram, Romantik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Francis Lee

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kate Winslet, Saoirse Ronan, Fiona Shaw

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Kasım 2020

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Mary Anning, fosiller ile ilgili çalışmalar yürütürken aynı zaman da hasta annesinin bakımlarıyla da ilgilenmektedir. Annesinin bakımı için ihtiyacı olan parayı fosil satarak karşılamayı planlamaktadır. Günün birinde zengin bir turistten beklenmedik bir teklif alacaktır.

Teklifi yapan zengin adam eşi Charlotte Murchison’ın bakımını üstlenmesini talep eder. Mary başlangıçta bu teklife temkinli yanaşır ancak sonra kabul eder. Mary ve Charlotte, farklı sosyal statüleri nedeniyle başlangıçta birbirlerinden hoşlanmazlar ancak beraber vakit geçirmeye başladıkça aralarında her geçen gün kuvvetini arttıran bir bağ oluşmaya başlar.

Fragman

Ammonite, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın