Anka

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Anka, Murat, daha çocuk yaşlardayken tüm ailesini bir trafik kazası sonucu kaybetmiş hayata tutunmaya çalışan genç bir adamdır.

Film Türü Nedir ?

Dram, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Süleyman Mert Özdemir

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ozan Akbaba, Uğur Uzunel, Deniz Işın, Atilla Şendil, Engin Hepileri

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Ocak 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Anka, Murat, daha çocuk yaşlardayken tüm ailesini bir trafik kazası sonucu kaybetmiş hayata tutunmaya çalışan genç bir adamdır. Yaşadığı bu büyük kayıptan sonra hayata tutunmak için hiçbir amacı kalmamıştır. Hayatta ki en büyük destekçisi en yakın arkadaşı Tarık’ dan gelmektedir. Sevdiği kadın Zümrüt ve onu büyüten öz babası yerine koyduğu Ejder babası tüm dayanağı olmuştur. Ancak yaşamında ki aksaklıklar üst üste gelmeye devam etmektedir. Beklenmedik bir şekil de işini kaybeder. Hem işsiz hem parasız kalmış olması onu hayata iyice küstürüp karamsarlığa kapılmasına neden olur. Geçmişinde yaşamış olduğu trajedinin etkilerinden artık tamamen kurtulması gerekmektedir. Bir süre ortadan kaybolan Murat, geri döndüğün de bambaşka bir insan olarak yepyeni bir başlangıç yapmaya hazırdır.

Fragman

Anka, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle