Anna

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Anna Poliatova, işinde oldukça başarılı temelde bir suikastçı olarak kabul edilebilir ama asla normal, bilindik bir suikastçı olduğu iddia edilemez.

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Luc Besson

Film Oyuncuları Kimdir ?

Sasha Luss, Helen Mirren, Luke Evans, Cillian Murphy, Lera Abova

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Haziran 2019

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Anna Poliatova, temelde bir suikastçı olarak kabul edilebilir ama asla normal, bilindik bir suikastçı olduğu iddia edilemez. Anna’nın dillere destan güzelliğinin altında, dünyada en çok korkulan hükümet suikastçılarından birisi bulunmaktadır. 24 yaşında olan Anna’nın gerçekte kim olduğu ve içinde tam olarak kaç kadını barındırdığı ise tam bir muammadır. Genç kadın, Moskova’nın bir pazarındaki sıradan bir satıcı mı, Paris’te yaşayan bir model mi, yozlaşmış bir polis mi, yoksa sadece zorlu bir satranç oyuncusu mudur? Onun gerçekte kim olduğunu öğrenmek için herkesin oyunun sonuna kadar beklemesi gerekecektir.

Fragman

Anna, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın