Annabelle 3

Puan Verin
Film Özeti

Annabelle 3, zorla bir odaya kapatılan Annabelle’in diğer kötü ruhları harekete geçirmesi ile beraber yaşanan dehşet dolu olayları beyazperdeye yansıtıyor.

Orjinal Adı

Annabelle Comes Home

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Gary Dauberman

Film Oyuncuları

Vera Farmiga, Mckenna Grace, Patrick Wilson, Emily Brobst, Madison Iseman

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Haziran 2019

IMDb Puanı

5.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Annabelle 3, zorla bir odaya kapatılan Annabelle’in diğer kötü ruhları harekete geçirmesi ile beraber yaşanan dehşet dolu olayları beyazperdeye yansıtıyor. Şeytanların ve cinlerin varlığı hakkında araştırmalar yapan Ed ve Lorraine Warren çifti, bir oyuncak bebek olan Annabelle’i neden olduğu yıkıma son vermek için evlerinde tutmaya karar verir. Ed ve Lorraine, bir cin tarafından ele geçirilen oyuncak bebeği evlerindeki bir odaya kilitler. Bebeği kutsal bir camın arkasına koyarak, yardımı talep ettikleri bir rahibin kutsal duasıyla kapatırlar. Çift, nihayet olayların kontrolünün kendilerinde olduğunu düşünmektedir. 

Fragman

Annabelle 3, Annabelle Comes Home, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın