Ant-Man ve Wasp: Quantumania

6.5/10 - (269 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Ant-Man ve Wasp: Quantumania Filmi full izle, film konusu, oyuncuları, fragman, IMDb, yorumları ve eleştirisi hakkında tüm detaylar.

Orjinal Adı

Ant-Man ve Wasp: Quantumania

Film Türü Nedir ?

Macera, Komedi, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Peyton Reed

Film Oyuncuları Kimdir ?

Paul Rudd, Evangeline Lilly, Jonathan Majors

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Şubat 2023

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Ant-Man ve Wasp: Quantumania, Marvel Sinematik Evreni’nin 3. Ant-Man filmi olacak. Filmin konusu, Ant-Man ve Wasp’ın, kötü bir kötü karşısında ekibi bir araya getirerek Quantumania adlı evreni kurtarmak zorunda kalacaklarını konu alıyor. Ant-Man ve Wasp’ın, yepyeni bir evrenin yaratılmasına yardımcı olmak için, yeni arkadaşlar edinmelerine ve zorlu görevleri başarabilmek için birlikte çalışmaları gerekecek. Filmin konusu, Ant-Man ve Wasp’ın, kötü güçlerin elinden Quantumania’yı kurtarmak için karşılaşacakları güçleri ve zorlukları konu alacak.

Fragman

Ant-Man ve Wasp: Quantumania Film Fragmanı
Ant-Man ve Wasp: Quantumania Film Eleştirisi

Ant-Man ve Wasp: Quantumania, Marvel’in 20. sinematik evren filmi olan bir devam filmi. Film, Paul Rudd’un Ant-Man ve Evangeline Lilly’nin Wasp karakterlerinin başrollerini paylaştığı bir maceraya odaklanıyor. Film, evrenin en büyük tehdidi olan bir yabancı güç tarafından ziyaret edilen bir quantuman tüneli ile başlıyor. Bu tehdit, Scott Lang / Ant-Man ve Hope Van Dyne / Wasp’un üst düzey yeteneklerini kullanmalarını, yüksek teknoloji çözümleri geliştirmelerini ve hayatta kalma becerilerini sınamalarını gerektiriyor. Film, Marvel sinematik evreninin geleneksel olanın dışında bir tarz sunuyor. Yönetmen Peyton Reed’in tarzı, komedi ve aksiyonun harika bir harmanını sunuyor. Filmde, özellikle Rudd ve Lilly ikilisinin etkileşimi harika. Her ikisi de karakterlerini canlandırmak için harika bir iş çıkarmışlar. Rudd, komik sahnelerde her zamanki gibi harika, ancak Lilly’nin sinematik evrenin bu kadar karmaşık bir filminde gösterdiği performans daha da etkileyici. Film, Marvel sinematik evreninin büyük bir zevk alınmasını sağlıyor. Vizyona girene kadar arka planı gizli tutulan bir film olan Quantumania, özellikle kahramanların çarpıcı kostüm ve efektrikri ile izleyiciyi ekranlara kilitleyecek gibi duruyor.

Ant-Man ve Wasp: Quantumania film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, Trailer, Visionsdatum, Thema, Kritik, Kommentar, Schauspieler, Regisseur, izle

Yorum yapın