Araf 3: Cinler Kitabı

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Araf 3: Cinler Kitabı, bir kadının, cinler tarafından alıkonulan kardeşini kurtarmak için ortaya koyduğu mücadeleye yer verilmektedir.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Biray Dalkıran

Film Oyuncuları

Mehmet Baştürk, Çağla Erdimen, Emre Özmen, Sevgi Akoğlu, Ufuk Başar Can

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

1 Kasım 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Araf 3: Cinler Kitabı, bir kadının, cinler tarafından alıkonulan kardeşini kurtarmak için ortaya koyduğu mücadeleye yer verilmektedir. Arda, 8 yaşında küçük bir çocuktur ve şeytana tapmakta olan bir cin onu ele geçirir. Nihal, Arda’nın ablasıdır ve kardeşinin tedavisi için elinden gelen her şeyi yapar. Onu doktorlara ve cinci hocalara götürür ama bunların hiçbir faydası olmaz. Nihal kardeşini bu kötü ruhlu cinden kurtarabilmek adına her türlü çareye başvurmaktadır. Günün birinde Kitabü’l Azazil isimli bir kitabın varlığından haberdar olur. Bu kitabın özelliği içerisinde dünyanın en tehlikeli ve ölümcül büyülerinin bulunmasıdır. Nihal bir şekilde bu kitabı ele geçirmeyi başarır ve içerisinde yer alan bir büyünün kardeşini bu kötü ruhlu cinden kurtarabileceğini düşünerek uygulamaya karar verir.

Fragman

Araf 3: Cinler Kitabı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın