Araf 4: Meryem

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Araf 4: Meryem, Meryem, öğretmenlik mesleğine yeni başlamıştır ve teyzesi Nurten’in yanında yine öğretmen olan arkadaşı Güzide ile beraber yaşamaktadır.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Gökhan Arı

Film Oyuncuları Kimdir ?

Berrak Öztekin, Efsun Akkurt, Derya Şen, Damla Özovalı

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Mart 2020

IMDb Puanı

3.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Araf 4: Meryem, Meryem, öğretmenlik mesleğine yeni başlamıştır ve teyzesi Nurten’in yanında yine öğretmen olan arkadaşı Güzide ile beraber yaşamaktadır. Teyzesi Nurten’in biri kız biri oğlan olmak üzere iki adet çocuğu bulunmaktadır. Meryem hayatını normal bir şekilde sürdürürken bu normallik uzun süre devam etmez. Bir zaman sonra ev içerisinde garip olaylara tanık olmaya başlar. Ancak bunların psikolojik nedenlerden kaynaklandığını düşünmeye başlar. Bir süre sonra benzer olayları aynı evde yaşamakta olduğu öğretmen arkadaşı Güzide’nin de yaşadığını öğrenince oldukça tedirgin olur. Meryem bu olayları anlamaya çalışırken teyzesi Nurten ise bunların yaşanma sebebini bilmektedir. Nurten geçmişin sırlarına vakıftır ve bu yaşananların bedelini ödeyecek kişi is Meryem’den başkası değildir.

Fragman

Araf 4: Meryem, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın