Arctic

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Arctic, uçak yolculuğu sonrasında çok zorlu doğa koşullarında hayata tutunmaya çalışan bir adamın hikayesine ışık tutuyor.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Joe Penna

Film Oyuncuları Kimdir ?

Mads Mikkelsen, Maria Thelma Smáradóttir

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Nisan 2019

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Arctic, uçak yolculuğu sonrasında çok zorlu doğa koşullarında hayata tutunmaya çalışan bir adamın hikayesine ışık tutuyor. Genç bir adam olan Overgard’ın hayatı, bir uçak yolculuğu sonrasında tepetaklak olur. Overgard’ın uçağı, tam kutup bölgesinden geçtikleri bir esnada düşer. Enkazdan sağ kurtulmayı başaran Overgard, çaresizlik içinde ekiplerin gelip kendisini kurtarmasını beklemeye başlar. Bu süreçte aşırı hava koşullarına karşı kendisini korumak için sığınacak bir yer yapar. Ekiplerce kurtarılmasına ramak kala meydana gelen trajik bir kaza, Overgard’ın kurtulma ümitlerini yok eder. Hiçliğin ortasında, sert doğa koşulları ile baş başa kalan Overgard’ın önünde sadece iki seçenek bulunmaktadır. Ya az da olsa güvenli olan sığınağında kalarak acımasız doğa şartlarından kendisini korumaya çalışacak ya da sonunu kestiremediği ölümcül bir yolculuğa çıkacaktır.

Fragman

Arctic, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın