Ariana Grande: Excuse Me, I Love You

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You filmi; Grammy ödüllü şarkıcı-söz yazarı Ariana Grande başarı öyküsüne değinilen dünya çapın da büyük ses getiren ünlü şarkıcının hayatından kesinler bunmaktadır.

Film Türü Nedir ?

Biyografi Müzik Belgesel

Film Yönetmeni Kimdir ?

Story Syndicate, Paul Dugdale

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ariana Grande

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Aralık 2020

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You filmi; Grammy ödüllü şarkıcı-söz yazarı Ariana Grande başarı öyküsüne değinilen dünya çapın da büyük ses getiren ünlü şarkıcının hayatından kesinler bunmaktadır. 2019 yılın da çıktığı turnesin de yaşanılanlar sinemaya aktarılmış. Ariana Grande’nin dünya turun da hayranları mest eden performanslarında kesitler sunulan belgesel tadın bir yapım. Sadece sahne performansları değil aynı zaman da sahne arkasın da yaşanılanlar. prova görüntüleri ve tur boyunca yol maceraları ile izleyiciyle buluşuyor.

Fragman

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın