Arif v 216

Puan Verin
Film Özeti

Arif v 216, Robot 216, insan olma hayallerine engel olamayıp kendi gezegeninden dünyaya eski dostu Arif’in yanına gelir ve hep özendiği üzere bir insan gibi yaşamaya başlar.

Film Türü

Komedi, Bilim-Kurgu

Film Yönetmeni

Kıvanç Baruönü

Film Oyuncuları

Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Seda Bakan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Ocak 2018

IMDb Puanı

7.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Arif v 216, Robot 216, insan olma hayallerine engel olamayıp kendi gezegeninden dünyaya eski dostu Arif’in yanına gelir ve hep özendiği üzere bir insan gibi yaşamaya başlar. Her ne kadar sıradan insanlar gibi davranmaya uğraşsa da farklı olduğu herkes tarafından  bilinmektedir. Yeni yaşantısını yoluna koymak için çabaladığı sırada, bu kez de aşk kapısını çalmıştır. 216’dan çok etkilenen zengin bir iş adamı, onu bir yıldız haline getirerek kopyalarını üretmek ve piyasaya sürmek ister. Sunduğu son derece cazip tekliflerle 216’yı ikna etmeyi başaran iş adamı, onun sayesinde geleceği değiştireceğini düşünmektedir.

Fragman

Arif v 216, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın