Arınma Gecesi: Sonsuza Dek

5.4/10 - (112 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Arınma Gecesi: Sonsuza Dek, Juan ve eşi Adela, Texas’ta hayatlarını sürdürmektedir. Juan, Tucker Ailesi’nin yanında bir çiftlikte çalışmaktadır.

Orjinal Adı

The Forever Purge

Film Türü Nedir ?

Korku, Gerilim, Bilim-Kurgu, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Everardo Gout

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Josh Lucas, Leven Rambin, Cassidy Freeman

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Temmuz 2021

IMDb Puanı

5.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Arınma Gecesi: Sonsuza Dek, Juan ve eşi Adela, Texas’ta hayatlarını sürdürmektedir. Juan, Tucker Ailesi’nin yanında bir çiftlikte çalışmaktadır. Tucker ailesi bölgenin varlıklı ailelerinden biridir. Juan, Tucker ailesinin reisi olan Caleb’in oldukça dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ancak Caleb’in oğlu Dylan bu durumdan pek hoşlanmamakta ve içten içe kıskançlık duymaktadır. Yılda bir defa Arınma Gecesi düzenlenmekte ve bu gecede işlenen suçlar suç olarak sayılmamaktadır. Yılın sonraki günleri ise huzur içinde geçmektedir. Ancak bu defa böyle olmayacaktır. Arınma Gecesi’nin sabahında maskeli bir çete Tucker ailesine saldırı düzenler. Aile üyeleri ve Juan ile Adela, bu çeteye karşı direnerek hayatta kalmaya çalışırlar. Tüm Amerika büyük bir karmaşa içindedir ve dağılma tehlikesi ile karşı karşıyadır.

Fragman

Arınma Gecesi: Sonsuza Dek, The Forever Purge, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle