Arızalı Çiftler

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Arızalı Çiftler, Uzun yıllar sevgili olarak yaşayan çiftler, ne zaman ki evlilik kararı alırlar ve büyü o zaman bozulmaya başlar.

Orjinal Adı

Couples Retreat

Film Türü Nedir ?

Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Peter Billingsley

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vince Vaughn, Malin Akerman, Kali Hawk, Kristen Bell, Peter Serafinowicz

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Aralık 2009

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Arızalı Çiftler, Uzun yıllar sevgili olarak yaşayan çiftler, ne zaman ki evlilik kararı alırlar ve büyü o zaman bozulmaya başlar. Kısa süre de evlilikler mutsuzluğa doğru gitmekte ve boşanmalar ile sonuçlanmaktadır. Jason ve Cynthia da bu çifler arasında 8 yıllık bir evlilik sonun da boşanma aşamasına gelmiş bir çifttir. Mutlu gibi göründükleri tam 8 yılı arkalarında bırakmışlar ve artık bu oyunu sürdüremeyeceklerine karar vererek mahkeme yolunu tutmuşlardır.

Bu süreç de Güney Pasifik’teki tropik ada cenneti olan ve yoğun çiftler terapisi hizmeti sunan Eden Resort’u keşfederler. Ancak buraya gidebilmeleri için Pelikan Paket olan kazan-kazan sistemine dahil olmaları gerekmektedir. Bu sistem kendileri bu hizmeti alırken diğer arkadaşları da bu cennette plajın, jetski, spa gibi hizmetlerin kısacası tatilin keyfini çıkartacaktır.

Fragman

Arızalı Çiftler, Couples Retreat, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın