Arkadaşımın Aşkı

Puan Verin
Film Özeti

Arkadaşımın Aşkı, seneler sonra karşılaştığı en yakın arkadaşının sevgilisinden etkilenen bir adamın eğlenceli hikayesini perdeye taşıyor.

Orjinal Adı

Amoureux de ma femme, The Other Woman

Film Türü

Romantik-Komedi

Film Yönetmeni

Daniel Auteuil

Film Oyuncuları

Sandrine Kiberlain, Adriana Ugarte, Gerard Depardieu, Daniel Auteuil

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Temmuz 2019

IMDb Puanı

5.4

Film Konusu & Özet & Detaylar

Arkadaşımın Aşkı, seneler sonra karşılaştığı en yakın arkadaşının sevgilisinden etkilenen bir adamın eğlenceli hikayesini perdeye taşıyor. Daniel 50’li yaşlarında bir editördür ve karısı Isabel bir lise öğretmenidir. Çiftin çok mutlu bir evlilik hayatı vardır. Uzun yıllardır görüşmediği arkadaşı Patrick ile tesadüf eseri karşılaşan Daniel, bu buluşmadan dolayı çok mutlu olur. Hasret gidermek için arkadaşı Patrick’i evine akşam yemeğine davet eder. Daveti memnuniyetle karşılayan Patrick, yemeğe kız arkadaşı ile birlikte katılır.

Arkadaşının 30’lu yaşlardaki sevgilisini görünce Daniel’in adeta nutku tutulur. Daniel, kendisine hakim olamayarak arkadaşının sevgilisi ile ilgili hayaller ve fanteziler kurmaya başlar. Kendisini çok iyi tanıyan karısı Isabel ise bu durumun farkındadır. Daniel, kendisini büyük bir maceranın içine atmıştır.

Fragman

Arkadaşımın Aşkı, Amoureux de ma femme, The Other Woman, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın