Aşgar: Cin Vadisi

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Aşgar: Cin Vadisi, devamlı gördüğü kabuslar nedeniyle hayatı alt üst olmuş genç bir adamın hikayesini perdeye aktarıyor.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Yahya Al

Film Oyuncuları Kimdir ?

Hayrettin Batur, Cemre Akyıldız, Buğra Kağan Kahraman, Eylem Doğan, Aydan Çakır

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Nisan 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Aşgar: Cin Vadisi, devamlı gördüğü kabuslar nedeniyle hayatı alt üst olmuş genç bir adamın hikayesini perdeye aktarıyor. Keçi çobanlığı yaparak geçimini sağlayan genç bir adam olan Mahsun, her gece değişik kabuslar görmektedir. Bir gece, uykuya daldıktan bir müddet sonra nasıl olduğunu hiç anlamadığı bir şekilde kendisini Seyitbattalgazi Türbesi’nin avlusunda bulur. Avludayken kulağında sürekli aynı tınıyı duyan ve bir süre sonra etrafında insan benzeri cinler olduğunu fark eden Mahsun, büyük bir korku ve paniğe kapılır. Yaşadığı bu gerçek mi, hayal mi belirsiz olaya anlama vermeye ve hazmetmeye çalışan Mahsun, gün geçtikçe birbirinden ürpertici durumlarla karşı karşıya kalır. Her gece kendi evinde uyuyan ancak her seferinde farklı yerlerde uyanan Mahsun, en sonunda kendisini o büyük yol ayrımında bulur. Genç adam ya korkularından kaçmayı seçecek ve bu kabuslar devam edecek, ya da korkularının üzerine giderek kendisini bu beladan kurtaracaktır.

Fragman

Aşgar: Cin Vadisi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın