Asi Yıllar

Puan Verin
Dizi Özeti

Asi Yıllar, Elitler Okulu yeni maceralara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Prestijli ailelerin çocuklarının kabul edildiği yeni yıldızların ortaya çıkmasına ev sahipliği yapan yatılı okuldur.

Dizi Türü

Romantik

Dizi Yönetmeni

Federico Schlatter

Dizi Oyuncuları

Azul Guaita, Franco Masini, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jerónimo Cantillo, Lizeth Selene, Alejandro Puente, Giovanna Grigio, Estefania Villarreal, Leonardo de Lozanne, Karla Sofía, Pamela Almanza

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Ocak 2022

IMDb Puanı

6.3

Dizi Konusu & Özet & Detaylar

Elitler Okulu yeni maceralara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Prestijli ailelerin çocuklarının kabul edildiği yeni yıldızların ortaya çıkmasına ev sahipliği yapan yatılı okuldur. Asi Yıllar, 2000′ lerin başında yayınlanan Arjantin ve Meksika’da karakterlerin farklı diziler de rol aldığı sevilen gençlik dizilerinin yeniden kurgulanarak çekimidir. Elitler Okulu koridorlarında yeni dönem öğrencilerinin maceraları ve rekabetleri konu ediliyor. Müzik kariyerlerinin başında olan gençler başarıya ulaşıp ünlü olma yolunda önlerinde ki en büyük yarışma programını kazanmak zorundadır. Gruplar Yarışıyor’ u kazanmak prestiji bir yana kazanan gurubun yıldızının parlamasında ki en büyük fırsattır. Fakat bu yarışmayı kazanmak o kadar kolay olmadığı için gençler kıyasıya bir rekabetle başarıya ulaşmayı hedeflemektedir. Bu maceraların içinde gelişen yeni aşklar, yeni dostluklar gençleri beklemektedir. Bu ara da yürüdükleri bu yolda onları bekleyen gizemli bir topluluk başarılarına gölge düşürmek için uğraşmaktadır.

Fragman

Asi Yıllar Netflix izle, Dizi Konusu, Oyuncuları, Fragmanı full hd izlemek ve Dizi vizyon tarihi ne zaman, yorumları, ekşi, IMDB puanı gibi tüm detay haberimizde.

Asi Yıllar Netflix Dizi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Asi Yıllar Netflix Dizi vizyon tarihi 5 Ocak 2022 olarak açıklanan Uslanmaz Romantiklere, Duygusal türünde İmdb Puanı: 6,3 2022 Netflix Dizileri arasında yer alan Dizidir. Dizin tanıtım fragmanı ile izleyicilerle Dizin en güzel sahneleri paylaşıldı. Dizi yönetmeni Federico Schlatter üstlenmiştir. Dizi oyuncuları ise Azul Guaita, Franco Masini, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jerónimo Cantillo, Lizeth Selene, Alejandro Puente, Giovanna Grigio, Estefania Villarreal, Leonardo de Lozanne, Karla Sofía, Pamela Almanza gibi başarılı isimler yer almıştır. Diziler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

2022 Netflix orjinal dizileri arasında ocak ayında yayınlanan genç yetişkinlere yönelik ikonik pembe dizisi dizi severler ile buluştu. Elitler okulu, ünlü gurup RBD’nin oluşumuna ev sahipliği yapan uluslararası yatılı okul şimdi ise müzik dünyasına ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en prestijli müzik programında eğitim alarak Gruplar Yarışıyor’u programını kazanma hayalinde ki öğrenciler yarışıyor.

Dizi konusu nedir?

Asi Yıllar Netflix Dizi; Elitler Okulu yeni maceralara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Prestijli ailelerin çocuklarının kabul edildiği yeni yıldızların ortaya çıkmasına ev sahipliği yapan yatılı okuldur. Asi Yıllar, 2000′ lerin başında yayınlanan Arjantin ve Meksika’da karakterlerin farklı diziler de rol aldığı sevilen gençlik dizilerinin yeniden kurgulanarak çekimidir. Elitler Okulu koridorlarında yeni dönem öğrencilerinin maceraları ve rekabetleri konu ediliyor. Müzik kariyerlerinin başında olan gençler başarıya ulaşıp ünlü olma yolunda önlerinde ki en büyük yarışma programını kazanmak zorundadır. Gruplar Yarışıyor‘ u kazanmak prestiji bir yana kazanan gurubun yıldızının parlamasında ki en büyük fırsattır. Fakat bu yarışmayı kazanmak o kadar kolay olmadığı için gençler kıyasıya bir rekabetle başarıya ulaşmayı hedeflemektedir. Bu maceraların içinde gelişen yeni aşklar, yeni dostluklar gençleri beklemektedir. Bu ara da yürüdükleri bu yolda onları bekleyen gizemli bir topluluk başarılarına gölge düşürmek için uğraşmaktadır.

Dizi Fragmanı

Dizi Oyuncuları kimdir?

Dizi yönetmeni Santiago Limon üstlendiği oyuncu kadrosu; Azul Guaita, Franco Masini, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jerónimo Cantillo, Lizeth Selene, Alejandro Puente, Giovanna Grigio, Estefania Villarreal, Leonardo de Lozanne, Karla Sofía, Pamela Almanza başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Netflix Dizileri arasında yer alan Dizi konusunda aradığınız tüm bilgiler.