Aşk Garanti

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Aşk Garanti, Susan, başarılı ve oldukça azimli bir avukattır. Yardım sever bir insan olmasından dolayı bir çok davayı hayır amaçlı alarak ilgilenmektedir.

Film Türü Nedir ?

Romantik Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Mark Steven Johnson

Film Oyuncuları Kimdir ?

Rachael Leigh Cook, Damon Wayans Jr., Heather Graham

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Eylül 2020

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Aşk Garanti, Susan, başarılı ve oldukça azimli bir avukattır. Yardım sever bir insan olmasından dolayı bir çok davayı hayır amaçlı alarak ilgilenmektedir. bu durumdan dolayı hukuk bürosu maddi zorluklar içine girmiştir. Susan, hem insanlara yardım etmekten vazgeçmek istemez hem de bürosunu kurtarmak istemektedir. İstemeye istemeye bir davayı kabul eder. Yakışıklı müşterisi Nick, bir aradıkları aşkı bulmayı garanti eden çöpçatanlık sitesine dava açmak istemektedir. Dava ilerlemeye başlamış ve git gide daha da hareketli bir süreç içine girmişlerdir. Bu süreç de Susan ve Nick arasın da yakınlaşma hisleri ortaya çıkmaya başlar.

Fragman

Aşk Garanti, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın