Aşk Sana Benzer

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Aşk Sana Benzer, Ege’ nin küçük bir balıkçı kasabasında maddi zorluklarla ailesinden kalan restoranı kaybetmeden yaşamını sürdürmeye çalışan bir adamın hikayesi..

Film Türü Nedir ?

Aşk, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

A. Taner Elhan

Film Oyuncuları Kimdir ?

Selim Bayraktar, Burak Özçivit, Fahriye Evcen Özçivit

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Ocak 2015

IMDb Puanı

3.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Aşk Sana Benzer, Ege’ nin küçük bir balıkçı kasabasın da maddi zorluklarla ailesinden kalan restoranı kaybetmeden yaşamını sürdürmeye çalışan bir adamın hikayesi.. Ali, ailesini genç yaşta kaybetmiş onlardan miras kalan ancak onun gözün de aile yadigarı olarak tanımladığı restoranı zorluklarla ayakta tutmaktadır. Sıradan bir günün sabahın da kasabaya gelen gizemli bir kız olan Deniz ile tesadüfen karşılaşır.

Hayat onu kısa sürede sık sık karşılaşmalarına neden olmuştur. Bu tesadüfler sonunda aralarında sıcak bir yakınlaşma başlamıştır. Kısa süre de aralarında yaşadıkları Ege kasabasının sıcaklığını yansıtan bir aşk öyküsü oluşmaya başlar. Ancak Deniz’ in takıntılısı bu aşka gölge düşürmek için onun peşini bırakmamakta kararlıdır.

Fragman

Aşk Sana Benzer, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın