Aşk Taktikleri

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Aşk Taktikleri, kadınların iç dünyasını çözdüğünü düşünen Kerem ile erkeklerin iç dünyasını çözdüğüne inanan Aslı’ nın hikayesi konu ediliyor.

Orjinal Adı

Love Tactics

Film Türü Nedir ?

Romantik-Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Emre Kabakuşak

Film Oyuncuları Kimdir ?

Demet Özdemir, Şükrü Özyıldız, Atakan Çelik, Doğukan Polat, Özgür Ozan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Şubat 2022

IMDb Puanı

5.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Aşk Taktikleri, kadınların iç dünyasını çözdüğünü düşünen Kerem ile erkeklerin iç dünyasını çözdüğüne inanan Aslı’ nın hikayesi konu ediliyor. Romantik komedi tadında ki hikayeleri ile izleyicilere keyifli zaman yaşatacaktır. Aslı, erkekler hakkında çok tecrübeli olduğunu düşünen ve onların iç dünyaları ile ilgili adını gizli tutarak yazdıklarıyla oldukça popüler olmuştur. Gerçek işi moda tasarımcısı olan Aslı, işin de oldukça başarılıdır. Kerem ise Aslı gibi işinde başarılı bir reklamcıdır. Uzun süreli ilişkilere inanmayıp, kısa süreli ilişkiler yaşayan yakışıklı ve çapkın bir adamdır. Aşka karşı inançları olmayan Aslı ve Kerem’ in birbirlerine aşık olmaları üzerine bir rekabete girerek iddialaşırlar. İkili bu iddiayı kazana bilmek için artık bildikleri tüm taktikleri uygulamaya başlarlar.

Fragman

Aşk Taktikleri, Love Tactics, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle