Aşk Tesadüfleri Sever 2

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Aşk Tesadüfleri Sever 2, iki farklı aşk hikayesine yer verilmektedir. Bu aşklardan biri 1960 lı yıllarda diğeri ise günümüzde yaşanmakta ve her iki aşkın yaşanma biçimindeki farkın aradan geçen zaman olduğunu hep birlikte göreceğiz.

Film Türü

Aşk, Dram

Film Yönetmeni

Ömer Faruk Sorak, İpek Sorak

Film Oyuncuları

Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan, Aytaç Şaşmaz, Zuhal Olcay

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

31 Ocak 2020

IMDb Puanı

7.0

Film Konusu & Özet & Detaylar

Aşk Tesadüfleri Sever 2, iki farklı aşk hikayesine yer verilmektedir. Bu aşklardan biri 1960 lı yıllarda diğeri ise günümüzde yaşanmakta ve her iki aşkın yaşanma biçimindeki farkın aradan geçen zaman olduğunu hep birlikte göreceğiz. Seyirciye aşk ile ilgili farklı mesajların verilmektedir. Hikaye yine romantik dram türünde filmlerden hoşlananlar için oldukça ideal görünmekte. 10 yıl aradan sonra bu defa iki farklı aşk hikayesi ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan filmin bu senenin en iddialı romantik filmleri arasında yer alacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Fragman

Aşk Tesadüfleri Sever 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın