Aşka İnan

Puan Verin
Film Özeti

Aşka İnan – I Still Believe, gelecek vaat eden bir müzisyen olan Jeremy Camp, henüz hayatının baharında olmasına rağmen, başarı merdivenlerini hızla tırmanmaktadır.

Orjinal Adı

I Still Believe

Film Türü

Dram, Müzik, Romantik

Film Yönetmeni

Jon Erwin, Andrew Erwin

Film Oyuncuları

Britt Robertson, K.J. Apa, Shania Twain, Abigail Cowen

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Aşka İnan – I Still Believe, Gelecek vaat eden bir müzisyen olan Jeremy Camp, henüz hayatının baharında olmasına rağmen, başarı merdivenlerini hızla tırmanmaktadır. Hayatının kadını ile mutlu bir beraberliği vardır ve evlilik planları yapmaktadır. Ailesinin karşı tutumuna rağmen, sevdiği kadınla evlenen ve bu evlilikten bir de çocuğu olan Camp’in, hem aile hem de müzik yaşantısında beklemediği kırılmalar meydana gelir.

Jeremy Camp, müzik kariyerinde en üst noktalara ulaşmayı amaçlayan ve bunu başarmaya başlamış genç bir yıldızdır. Aşık olduğu kadınla hayatını birleştirmeye karar verir. Müzik kariyerinde ve aşk hayatında gayet istikrarlı ve mutlu adımlar atan genç yıldız, evlendikten sonra meydana gelen bir dizi olayla sarsılır. Yaşanan her türlü talihsizliğe rağmen, kararlı ve güçlü kişiliği ile zorlukların üstesinden gelmeye kararlıdır.

Fragman

Aşka İnan, I Still Believe, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın