Aşkın Bununla Ne İlgisi Var?

Puan Verin

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? izle | Film 2023 Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Yönetmeni, Vizyon Tarihi, Yorumları, Eleştirisi, İnceleme, Netflix izle

Flört uygulamalarına bağımlı belgesel yapımcısı Zoe, çocukluk arkadaşı Kaz’ın hayatındaki aile baskısına ve evlilik yolculuğuna tanık olurken, aşkı keşfetmenin farklı yolları olduğunu keşfeder.

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? Film Türü Nedir ?

Komedi, Romantik

Orjinal Adı

What’s Love Got to Do with It?

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? Film Yönetmeni Kimdir ?

Shekhar Kapur

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? Film Oyuncuları Kimdir ?

Mim Shaikh, Lily James, Emma Thompson

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Mayıs 2023

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? IMDb Puanı

6.4

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? filmi, flört uygulamalarına bağımlı olan belgesel yapımcısı Zoe ile çocukluk arkadaşı Kaz’ın hayatlarını anlatıyor. Zoe, riskli flört buluşmalarını annesi Cath’in tepkisine rağmen devam ettirirken, Kaz’ın ailesi ise Pakistanlı bir gelinle evlendirmek istiyor ve partner seçimini devralıyor. Zoe, Kaz’ın tamamen yabancı biriyle evlenmek için Londra’ya yaptığı yolculuğu filme alırken, aşkı bulmak için farklı yaklaşımların bir şeyler öğretip öğretmediğini sorgulamaya başlar.

Zoe, flört uygulamalarına bağımlı bir belgesel yapımcısıdır ve riskli buluşmalarını kaydeder. Annesi Cath, bu duruma dehşetle yaklaşır ve Zoe’nin bu yolu takip etmesini istemez. Zoe’nin hayatı, belgesel yapmaya ve flört uygulamalarına adanmıştır. Ama Zoe, flört uygulamalarıyla tanışmadan önce de aşkın hayatındaki önemini biliyordu. Bu nedenle, flört uygulamalarıyla olan ilişkisi, onun için sadece farklı bir yol olarak görülmektedir.

Öte yandan, Zoe’nin çocukluk arkadaşı Kaz’ın hayatı tamamen farklıdır. Kaz’ın ailesi, onu Pakistanlı bir gelinle evlendirmek istiyor ve partner seçimini kendileri yapıyor. Kaz, ailesinin isteklerine uygun davranır ve tamamen yabancı biriyle evlenmek için Londra’ya gider. Zoe, Kaz’ın bu yolculuğunu filme alırken, aşkı bulmak için farklı yaklaşımların bir şeyler öğretip öğretmediğini merak etmeye başlar.

What’s Love Got to Do with It?, Zoe, Kaz’ın evlilik yolculuğunu kaydederken, kendi flört uygulaması bağımlılığına karşı sorgulamaya başlar. Aşkın nasıl keşfedileceği konusunda farklı yaklaşımların olduğunu anlar ve hayatında yeni bir bakış açısı kazanır. Bu yolculuk, hem Zoe hem de Kaz için yeni bir anlayışa ve kendilerini daha iyi tanımaya yönelik bir fırsat sunar.

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? Film Fragmanı

What’s Love Got to Do with It? Movies, imdb, watch, trailer, release date, movie review 2023. Trailer, Visionsdatum, Thema, Kritik, Kommentar, Schauspieler, Regisseur.

Yorum yapın