Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı İzle

10/10 - (1 {Puan})

Bu yıl içerisinde vizyona gireceği duyurulan Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey filmi nihayet gösterime girdi ve birçok sinema salonunda yayınlanmaya başladı. Öncelikle ilgi çekici konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey filmi yayınlanan fragmanı ile izleyicilerin film ile ilgili beklentilerini bir üst seviyeye taşıdı. Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, oyuncuları ve fragmanı ile birlikte birçok ilgi çekici detaya haberimizde yer verilmiştir.

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Filmi Türü

Animasyon

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Filmi Vizyon Tarihi

21 Ekim 2022

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Filmi Oyuncuları

Kayra Özdemir, Elif Gizem Aykul, Fatih Özkul

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Filmi IMDB Puanı

Aslan Hürkuş Görevimiz Gökbey Filmi Konusu

Film, Gökbey ile bir araya gelen Aslan’ın, Kapadokya’dan başlayıp ülkenin dört bir yanında devam eden serüvenini konu ediniyor.

Gözalıcı, güçlü ve dost canlısı bir helikopter olan Gökbey, Hürkuş’un taşından elde edilen verilerle tasarlanan mavi bir taşla canlanmıştır. Ferit’in polis ekipleri tarafından yakalanmasından sonra işlerin başına geçen Yaralı Yüz neredeyse tamamen olumsuz enerjiyle elde edilmiş kırmızı bir taş üretmiştir fakat ellerinde taşın enerjisini kaldırabilecek kadar güçlü bir uçak ya da helikopter yoktur. Bu yüzden Gökbey’i hedef alırlar ve uçuş testi sırasında kaçırırlar. Aslan, arkadaşları ve Hürkuş, dostları Gökbey’in peşine düşerler ancak kırmızı taşın etkisiyle olumsuz bir hale dönüşen Gökbey’i kurtarmak ve eski haline getirmek düşündükleri kadar kolay olmayacaktır.

Yorum yapın