Aslan Parçam

Puan Verin
Film Özeti

Aslan Parçam, kalp rahatsızlığı olan Ali, makineye bağlı olmak da artık durumu iyileştirmemekte durumu her geçen gün daha kötüye gitmektedir.

Film Türü

Komedi, Dram

Film Yönetmeni

Okan Ege Ergüven

Film Oyuncuları

Hacı Ali Konuk, Ergin Kılıkçıer, Eyüp Ergüven, Ayçe Abana, Zeki Ocak

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Aralık 2019

IMDb Puanı

5.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Aslan Parçam, kalp rahatsızlığı olan Ali, makineye bağlı olmak da artık durumu iyileştirmemekte durumu her geçen gün daha kötüye gitmektedir ve bir an önce kalp nakli yapılması gerekmektedir. Rahatsızlıktan kurtulabilmesi için yapılması gereken tek şey ise ameliyat olmasıdır. Zeki, Ali’nin abisidir ve kardeşinin bu rahatsızlığı atlatabilmesi için her şeyi yapmaya her türlü fedakarlığa katlanmaya hazırdır. Ali’nin her geçen gün daha da kötüye gitmesi ve onun için hiçbir şey yapamamak Zeki’yi kahretmektedir.

Zeki kardeşine sımsıkı bağlıdır ve onu çok sevmektedir. Ameliyat için para gerekmektedir. Bu ameliyatın masraflarını karşılayabilmek için Antalya’da bulunan arsalarını satmaya karar verirler ve birlikte İstanbul’dan yola çıkarlar. Ancak çıktıkları bu yolda başlarına türlü olaylar gelir ve kendilerini bir anda büyük bir maceranın içerisinde bulurlar.

Fragman

Aslan Parçam, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın