Asmoday: Cin’ür – Racim

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Asmoday: Cin’ür – Racim, dört yakın arkadaş olan Elif, Hazal, Evrim ve Ömer tek amaçları ünlü sosyal medya fenomenleri olabilmektir.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Rotin Engin Tutuş

Film Oyuncuları Kimdir ?

Emine Söyler, Demet Öz, Esra Er, Barış Bayram Kesen

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Temmuz 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Asmoday: Cin’ür – Racim, dört yakın arkadaş olan Elif, Hazal, Evrim ve Ömer tek amaçları ünlü sosyal medya fenomenleri olabilmektir. Ünlü olabilmek için sıra dışı paylaşımlar yapmak dikkatleri üzerlerine çekebilmek için uğraşmaktadırlar. Bu sayede para ve takipçi kanacaklar amaçladıkları üne kavuşacaklardır. Fırat nehri kenarın da terk edilmiş gizemli ve bir o kadar korkutucu hikayelere ev sahipliği yapan bir köye gitmeye karar verirler. Köyde canlı yayınlar yaparak izleyicileri ile buluşup popülerlik kazanmayı planlayan gençlerin planları hiç de bekledikleri gibi gitmez. Ünlü olma çalışmaları artık bir ölüm kalım savaşına dönüşmüştür.

Fragman

Asmoday: Cin’ür – Racim, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın